Kooperace

under construction

Interní kooperace

Naše firma dlouhodobě úspěšně spolupracuje s firmami, které nám dlouhodobě zajišťují kooperace pro specifickou výrobu zařízení na které nemáme výrobní zařízení a kapacity. Navázali jsme s nimi výrobněobchodní vztahy a v rámci spolupráce pro ně vyrábíme a dodáváme části nebo celé technologické celky, dle dodané projektové. Podle požadavků zákazníka s povrchovou úpravou nebo bez, protože máme s touto oblastí dobré zkušenosti, dále rozvíjíme aktivity a nabízíme výrobní kapacity ke spolupráci na zakázkách pro Vás.

Jsme si plně vědomi velké zodpovědnosti, kterou na sebe přenášíme jako spolupracující firma za naše vyráběné zboží. Proto je pro nás na prvním místě jakost, kterou poctivě  kontrolujeme průběžně od začátku až do konce výroby i při kooperacích. Kontrolu provádíme certifikovanými zaměstnancemi na základě certifikátu ISO 3834-2 pro svařování – IWE/IWT, NDT pro VT a PT level II.

Externí kooperace

Hledáme firmy ke kooperaci - zadavatele výroby ocelových konstrukcí a prvků, kteří v rámci svých zakázek potřebují realizovat rozšířenou výrobu pro své důležité zákazníky. Na základě Vámi dodané projektové dokumentace nabízíme kvalitní výrobky, v odběrech dle smluvených termínů.

Pokud máte zájem o spolupráci s osvědčenou firmou z oblasti výroby kvalitních ocelových konstrukcí, neváhejte se na nás obrátit. S našimi výrobky budete spokojeni nejen Vy, ale i Váš důležitý zákazník, který se s další zakázkou zase jistě na Vás rád obrátí.